Skip To Content
Řešení pro všechny potřeby

Řešení pro všechny potřeby

Všechny elektromobily značky Opel jsou vybaveny základní nabíječkou (kabel "mode 2"), kterou je možné připojit do domácí zásuvky 230 V. Rychlost takového dobíjení je však nízká, protože je limitovaná kapacitou zásuvky. Chcete svůj elektromobil dobíjet až 5x rychleji? Podívejte se na různé možnosti dobíjení Opel!

Dobíjení na cestách: mobilní nabíječky Opel

Naše univerzální nabíječka je "švýcarským nožem" mezi ostatními nabíječkami - umožňuje totiž nabíjení z domácích zásuvek 230 V i různých veřejných dobíjecích stanic. Díky tomu budete nabíjet vždy efektivně a v co nejkratším čase.

Maximální pohodlí doma: naše wall boxy:

Chcete maximální dobíjecí výkon v pohodlí svého domova? Nabízíme celou řadu Wall Boxů, které se perfektně hodí  k vašemu domu i vozu Opel. 

Inteligentní nabíjení

Chcete sdílet váš Wall Box s více uživateli? Mít dokonalý přehled nad dobíjením? Vygenerovat dobíjecí reporty pro různé uživatele? Náš Chytrý Wall Box se snadno ovládá pomocí aplikace pro chytré telefony. Vždy tak máte vše pod kontrolou a ovládáte dobíjení.

 

Podívejte se na nabídku dobíjecího příslušenství:

 

Snadná instalace

Vše co potřebujete, je kvalifikovaný elektrikář, který prozkoumá rozvodnou síť ve vašem  domě a připraví zařízení, které bude pro vás to pravé. Využijte služby našeho smluvního partnera!