Skip To Content
Opel vrací do hry legendární Fronteru
Opel vrací do hry legendární Fronteru
Ještě před koncem tohoto roku vyjede automobilka Opel s modelem, který se svým názvem „Frontera“ bude odkazovat k jedné z legend německé automobilky. Zcela nové SUV slibuje zábavu, nekompromisní funkčnost a spoustu hi-tech prvků. Nová Frontera bude také prvním modelem Opelu, který ponese nedávno představené nové logo. 

„Jméno „Frontera“ dokonale ladí s charakterem našeho nového SUV modelu,“ říká Florian Huettl, šéf automobilky Opel. „Půjde o sebevědomý vůz, který zamíří do mimořádně silného a potentního segmentu trhu.“

 

Nový Opel Frontera nabídne mimořádně prostorný interiér a svojí všestranností osloví především zákazníky s aktivním životním stylem. Novinka bude také pokračovat v dlouholeté tradici Opelu, který širokému spektru běžných zákazníků předkládá technologicky vysoce vyspělé modely za atraktivní ceny. 

 

Příchod nové Frontery v BEV verzi spolu s uvedením plně elektrické verze Grandlandu příští generace, které je rovněž naplánováno na letošní rok, bude znamenat důležitý milník na cestě automobilky Opel k elektromobilitě – Opel pak v každé modelové řadě nabídne minimálně jednu bateriovou variantu.

 

Široká nabídka BEV modelů značky Opel už dnes sahá od čtyřkolky Rocks Electric přes kompaktní Corsu Electric a Mokku Electric a populární Astru Electric (i v kombi verzi Astra Sports Tourer Electric) až po modely Combo Electric a Zafira Electric. Kromě toho jsou k dispozici i bateriové verze celého portfolia užitkových vozů: Combo Electric, Vivaro Electric i Movano Electric.

 

První snímky nové Frontery a detailnější informace Opel uvolní během několika příštích týdnů.