Skip To Content
E-mobilita snadno

Jednoduše elektrické: E-mobilita snadno

Možná si myslíte, že přechod na elektrické auto je komplikovaný a matoucí. Nemusí tomu tak být. Zjednodušili jsme ovládání a dobíjení vozu natolik, že je jednoduché jako nabíjení mobilního telefonu. Služby Opel pro Elektromobily vám pomohou začít

Začněte

Nejprve to zásadní: řízení elektromobilu je jednodušší, než jste si mysleli - a nezáleží na tom, jaké požadavky na mobilitu máte. Objevte vše o formách elektromobility, o maximalizaci dojezdu, o bateriích nebo o celkových provozních nákladech.

Služby Opel pro eletromobily

Vás elektrický Opel přichází s celou řadou skvělých e-služeb. Vyslechli jsme přání zákazníků a podívali jsme se na ně ze všech úhlů. Díky tomu jsme schopni nabídnout skvělý balíček služeb pro elektromobily, aby bylo jejich používání zábavné a snadné.
Řešení pro dobíjení doma
Opel nabízí širokou nabídku dobíjecích zařízení a služeb pro vaše maximální pohodlí. Abyste mohli získat i řešení šitá na míru, spojíme vás s naším partnerem. 
Více informací o dobíjecích zařízeních
Dálkové e-ovládání
Změnit plán dobíjení baterie, zahřátí vozidla před cestou nebo jeho ochlazení? Stačí použít chytrý telefon. 
Více informací
Opel FlexCare pro elekrické vozy
Dobré zprávy: elektromobily mají mnohem méně pohyblivých částí a to znamená nižší náklady na servis. Opel FlexCare přináší servisní plány specificky nastavené i pro elektromobily. 
Záruka na baterie
Všechny naše elektromobily mají 8letou záruku (nebo 160 000 km) na baterii - to znamená garanci minimálně 70% její originální kapacity. Také vám poskytneme Certifikát o kapacitě baterie, který je vhodný zejména, když budete svůj elektromobil prodávat. 
24/7 asistenční služby
Asistenční služby jsou dostupné 24/7 ve všech zapojených evropských zemích (Služby dispečinku ÚAMK - ČR: 800 103 103, zahraničí: + 420 261 104 358). Zahrnuje také seznam prodejců Opel, kteří jsou vybaveni dobíjecími stanicemi. V případě odtahu vozidla budete vždy nasměrováni do originálního servisu. 

* Údaje o dojezdu vozu Corsa-e (329 až 337 km) jsou předběžné a byly vypočítány dle metodologie procedury WLTP (R (EC) No. 715/2007, R (EU) No. 2017/1151). Typ schválení EG type a Prohlášení o shodě nejsou zatím dostupné. Předběžné hodnoty se mohou od finálních hodnot lišit. Každodenní používání se může lišit a mezi ovlivňující faktory patří: jízdní styl, typ a stav vozovky, vnější teplota, klimatizace/topení apod.

 

1 Dostupné současně s Plánovačem trasy za poplatek.

Dostupné současně s Charging Pass za poplatek.