Skip To Content
Přehled

Zafira-e Life

Od 1 209 990 Kč vč. DPH

Zafira-e Life je e-volucí vip salonku na kolech a vlajkovou lodí modelové řady Zafira Life díky prémiovému pohodlí - nyní vylepšenou díky plně elektrickému pohonu s tichým chodem pro ještě větší pohodlí na cestách

Hlavní prvky

Efektivita

Přeprava osob s nulovými emisemi

Nová Zafira-e Life je prémiový vůz pro přepravu osob s plně elektrickým pohonem. Užijte si prvotřídní flexibilitu a pohodlí na cestách a díky nulovým emisím i vjezd do center měst s emisním omezením. Zafira-e Life je dostupná ve 3 délkách karoserie a díky dvěma bateriím nabízí dojezd až 330 km. Nabízí tak unikátní kombinaci maximálního pohodlí a atraktivních celkových nákladů.

 

Je stejně bezpečná jako nabitá luxusními prvky a asistenčními systémy, včetně Aktivního udržování v pruhu, Hlídání únavy, Head-Up displeje nebo Zadní kamery se zobrazením v úhlu 180° a také adaptivními světlomety.

Nekompromisní flexibilita

Na míru vašim potřebám

Nova Zafira-e Life je nejvíce flexibilním plně elektrickým vozem pro přepravu více osob, který je dostupný ve 3 délkách karoserie a perfektně ladí s vašimi potřebami - délky jsou od 4,6m do 5,3m.

 

S možností až 9 sedadel je Nová Zafira-e Life vhodná pro jakýkoli úkol. Druhou a třetí řadu sedadel lze posouvat pro zvětšení prostoru pro nohy a lze je také proměnit v konferenční místnost a otočit proti sobě.

e-Info

Plánujte si cestu
Speciální informační panel e-Info poskytuje přesné a přehledné informace řidiči ohledně spotřeby energie, dojezdu a stavu nabíjení. Plánovaní cesty tak nebylo nikdy jednodušší a přesnější.

Prověřeno dálnicemi

Extra dojezd

Díky výběru varianty baterie, získáte dojezd 230 nebo 330 kilometrů. Zafira-e Life je tak ideální pro kratší trasy, pro delší přesuny a například pro transfery na letiště. Oceníte vysokou flexibilitu a nulové emise.

 

Řidič si i na delších cestách užije skvělé pohodlí díky Informačnímu displeji řidiče, masážní funkci sedadla1 a skvělé ergonomii. Elektrický pohon vozidla pak přináší okamžitý a plynulý výkon a zrychlení.

 

1 Pouze pro kožená sedadla

Pohodlí

E-voluce VIP salonku na kolech

Po nastoupení si cestující okamžitě všimnou prostornosti a prvotřídního zpracování interiéru vozu. Spousta konfigurací sedadel pak zajišťuje nastavení přesně podle vašich potřeb. Přepraví až 9 osob a jejich zavazadla, nebo lze sedadla otočit proti sobě a vytvořit tak jednací místnost.

Mezi prémiové prvky konektivity a infozábavy patří 7-palcový displej a systém Multimedia Navi1 se služby Live Navigation2. Řidič i cestující si mohou snadno přehrávat hudbu z chytrého telefonu díky Android Auto™1,3 nebo Apple CarPlay™1,3.

 

1 Na přání.

2 Služby Live Navigation zahrnují online dopravní zprávy, ceny paliv, informace o parkování, online hledání nabíjecích stanic (POI), informace o počasí.

3 Kompatibilita a vybrané funkce závisí na typu zařízení a verzi operačního systému. Apple CarPlay™ je registrovaná ochranná známka Apple Inc. Android Auto™ je registrovaná ochranná známka Google Inc.

Podívejte se na denní dojezd vaší zafiry-e Life

Výbavy

Prvotřídní e-prvky

Skvělá integrovaná baterie
Výkon plně elektrického vozu Zafira-e Life přichází z výkonných lithium-iontových baterií 50 kWh, resp. 75 kWh, které přinášejí nulové emise a dojezd až 230, resp. 330 km. Články baterie s pokročilým řízením teploty a vhodné umístění baterie ve vozidle přináší dlouhou životnost, dlouhý dojezd vozu a nízko umístěné těžiště pro skvělé jízdní vlastnosti. 
 
Minimalizace hluku
Plně elektrický pohon je velmi tichý a nová Zafira-e Life tak přináší zcela nový zážitek z cestování pro všechny na palubě. Kabina nové Zafiry-e Life je tak skvělým místem pro rozhovory nebo rozjímání. V rezidenčních zónách pak neruší okolí. 
Regenerativní brzdění
Plynulá jízda nové Zafiry-e Life není jen výhodou pro cestující, ale také pro efektivitu nákladů na provoz. Kdykoli při jízdě uvolníte plynový pedál, systém začne využívat kinetickou energii brzdění pro dobíjení baterie a prodloužení dojezdu. Při nejvyšším nastavení (režim B) můžete své denní cestování absolvovat bez nutnosti brzdění a snížit tak náklady na náhradní díly a jejich opotřebení. 
Snadné a rychlé dobíjení
Nová Zafira-e Life se dokáže rychle nabíjet, proto na vás cestující nemusí nikdy čekat. Její 75 kWh baterie se dokáže nabít na 80% za pouhých 30 minut při zapojení do 100 kW veřejné nabíječky. Jiné nabíječky nebo i ta domácí jsou vhodné pro nabíjení přes noc nebo mezi jednotlivými cestami. Zafira-e Life je tak skvělý vozidlem, které může sloužit například jako letištní taxi. 
Přehled o vozidle
Nová Zafira-e Life vás neustále informuje a umožňuje vám vše ovládat díky mnoha senzorům. Údaje o vozidle přináší jasné informace pro řidiče o spotřebě energie, stavu vozu a jeho dojezdu. 
Elektřina se vyplatí
Vyzvedněte svoje cestující a netrapte se rostoucími cenami klasických paliv, emisními zónami měst nebo zvyšujícími se daněmi za vozidla se spalovacími motory. Elektřina je pohonem budoucnosti nejen ve městech, ale pro všechny, kteří chtějí držet náklady na uzdě. Nová Zafira-e Life přináší skvělou kalkulaci nákladů na provoz. Ve vybraných zemích je pak nákup elektromobilu dotován. 

Služby Opel pro Elektromobily

Od možností dobíjení po služby mobility: Služby Opel pro elektromobily zajišťují pohodlnou a klidnou jízdu.

FlexCare-e

Opel FlexCare-e

Díky Opel Flexcare-e budete mít jistotu na cestách. Flexcare-e je kompletní program, který nabízí různé balíčky služeb včetně Asistenčních služeb, Prodloužené záruky a Servisních plánů.

 

Podívejte se na naše balíčky služeb Flexcare-e a vyberte si podle vaší potřeby!

Stále je co objevovat