Skip To Content
Hlavní prvky

Elegantní design a všestrannost

Flexibilita

Až 9 sedadel
Zafira-e Life byla vytvořena dle prvotřídních norem pro flexibilitu a každodenní využití. 
Vyberte si vůz Zafira-e Life s 9 sedadly dle potřeb vašeho podnikání. Ať se vydáte s klienty na cestu na letiště nebo s kolegy na konferenci, místo se najde pro každého.
Možnosti sedadel
Zafira-e Life je flexibilní a pohodlná. Užijte se sedadla ve druhé a třetí řadě, která lze posouvat pro více místa pro nohy. 

Přístup

Elektrické boční dveře

Elektrické boční posuvné dveře na obou stranách1 dodávají vozu široký otvor pro nastupování a vystupování. 

 

1Na přání.

 
Bezklíčový systém open & start

Díky bezklíčovému systému Open & Start1 stačí jen nastoupit a nastartovat bez nutnosti hledání klíčů. Ty mohou zůstat ve vaší kapse nebo tašce.

 

1Na přání.

 
Otevíratelné zadní okno
Zadní otevíratelné okno vozu Zafira-e Life usnadňuje nakládání menších předmětů do zavazadlového prostoru bez nutnosti otevírání celého víka. 
Rozměry
Zafira-e Life je dostupná ve třech velikostech a každá z nich nabízí perfektní vyvážení kompaktního exteriéru a prostorného flexibilního interiéru. Všechny varianty mají maximální výšku 1,9 metru pro možnost parkování v podzemních garážích. 

Bezpečnost

Bezpečí a airbagy

Zafira-e Life bere bezpečnost všech svých pasažérů vážně a proto nabízí přední, boční a okenní1 airbagy.

 

1Okenní airbagy pro druhou a třetí řadu sedadel jsem na přání. optional.

 
Xenonové světlomety

Xenonové světlomety1 v kombinaci s LED denním svícením1 dodávají vozu na atraktivitě exteriéru a poskytují lepší viditelnost i za horších podmínek.  

 

1Na přání.

 
Isofix

Všechna sedadla ve druhé a třetí řadě jsou ve voze Zafira-e Life vybavena úchyty ISOFIX1, které umožňují přepravu až 6 dětských sedaček snadno a bezpečně.

 

1Na přání. Nelze pro některé konfigurace sedadel.

 
Zadní kamera

Multifunkční přední a zadní kamera1 poskytuje údaje pro bezpečnostní systémy: Rozpoznávání dopravních značek1, Systém hlídaní únavy1 a Zadní kameře 180°1.

 

1Na přání.

 
Bezpečnostní systémy
Automatický tempomat1 udržuje vzdálenost od vozidel před vámi a automaticky upravuje rychlost dle situace před vámi. 

Hlídání slepého úhlu1 používá senzory a ve zpětném zrcátku indikuje přítomnost jiného vozu. Předchází tak nehodám. Systém upozornění na čelní srážku1 monitoruje situaci před vozem a upozorní řidiče na možné kolize s chodci nebo jinými vozidly. Automatické nouzové brzdění1 se v případě potřeby aktivuje a nezávisle na činnosti řidiče vozidlo zabrzdí.

 

1Na přání.

Sada systémů pro řidiče
Upozornění na opuštění pruhu1 dokáže rozpoznat, pokud se vozidlo pohybuje směrem ven z jízdního pruhu bez znamení blinkru. Systém řidiče upozorní vizuálně i zvukově 
Head-up displej

Unikátní prvek v tomto segmentu vozidel. Head-Up displej1 zobrazuje nejdůležitější informace v zorném poli řidiče.

 

1Na přání.

 
Chytré světlomety

Automatické světlomety1 samy přepínají mezi potkávacími a dálkovými světly dle okolního prostředí a provozu na silnici. 

 

1Na přání.

 

Vip salonek na kolech

Panoramatická střecha

Skvělá Panoramatická střecha1 umožňuje přísun světla to vozidla a utváří tak příjemnou atmosféru v kokpitu. Když se den změní v noc, můžete sledovat hvězdnou oblohu nad vámi. Střecha obsahuje také zatahovací roletu pro případ potřeby.

 

1Na přání.

 
Prémiové pohodlí
Pozvedněte úroveň pohodlí o něco výše díky předním sedadlům s masážní funkcí1 - vytvořte si prostředí pro relaxaci. 
Automatická klimatizace

Díky dvouzónové automatické klimatizaci1 si mohou cestující vpředu a vzadu zvolit odlišné nastavení - už žádné hádky o tom, jestli je ve voze teplo nebo zima.

 

1Na přání.

 

Konektivita

Infozábava
Najděte tu nejrychlejší trasu díky 7“ dotykovému displeji1 a systému Multimedia Navi1 se službami Live Navigation2. Ke své hudbě a multimediálnímu obsahu se snadno dostanete díky Android Auto™1,3 a Apple CarPlay™1,3.
 
Služby OpelConnect1
Stále ve spojení a v bezpečí na cestách díky celé řadě chytrých služeb1 - i pro elektromobily. 
  • Pro váš klid: Nouzové volání, volání v případě poruchy a pravidelné informace o stavu vozidla jsou zde pro váš klid.
  • Pohodlí:  Dálkové ovládání zamykání vozu nebo klaksonu, možnosti platby za dobíjení a parkování nebo automatické platby za mýtné na dálnicích.
  • Chytrá jízda: užijte si pohodlnou jízdu díky službě Live Navigation a možnosti organizace trasy. 

 

Služby Opel Connect Opel Connect se mohou lišit dle modelu vozu nebo země určení. Služby mohou být za poplatek a vyžadují ke své funkčnosti pokrytí mobilním signálem.

Jízdní dynamika

Řízení
Nenechte se zmást - řízení vozu Zafira-e Life je agilní a dynamické. Přináší tak plynulou jízdu a skvělý zážitek, který od vozu Opel čekáte. 
IntelliGrip

Systém IntelliGrip1 vozu Zafira-e Life poskytuje extra přilnavost kol. Složitější povrchy jako bahno, písek nebo sníh zvládnete s lehkostí.

 

1Na přání.