Hlavní prvky

ELEGANTNÍ DESIGN A VŠESTRANNOST.

FLEXIBILITA.

AŽ 9 SEDADEL
Zafira-e Life byla vytvořena dle prvotřídních norem pro flexibilitu a každodenní využití. 
Vyberte si vůz Zafira-e Life s 9 sedadly dle potřeb vašeho podnikání. Ať se vydáte s klienty na cestu na letiště nebo s kolegy na konferenci, místo se najde pro každého.
MOŽNOSTI SEDADEL
Zafira-e Life je flexibilní a pohodlná. Užijte se sedadla ve druhé a třetí řadě, která lze posouvat pro více místa pro nohy. 
Můžete je také sklápět nebo zcela vyjmout z vozu pro větší nákladový prostor, či otočit proti sobě například pro potřeby jednání.

PŘÍSTUP.

ELEKTRICKÉ BOČNÍ DVEŘE

Elektrické boční posuvné dveře na obou stranách1 dodávají vozu široký otvor pro nastupování a vystupování. 

 

1Na přání.

 
Navíc speciální senzory umožňují hands-free otevírání těchto dveří - to oceníte především, když máte plné ruce například zavazadel.
BEZKLÍČOVÝ SYSTÉM OPEN & START

Díky bezklíčovému systému Open & Start1 stačí jen nastoupit a nastartovat bez nutnosti hledání klíčů. Ty mohou zůstat ve vaší kapse nebo tašce.

 

1Na přání.

 
OTEVÍRATELNÉ ZADNÍ OKNO
Zadní otevíratelné okno vozu Zafira-e Life usnadňuje nakládání menších předmětů do zavazadlového prostoru bez nutnosti otevírání celého víka. 
ROZMĚRY
Zafira-e Life je dostupná ve třech velikostech a každá z nich nabízí perfektní vyvážení kompaktního exteriéru a prostorného flexibilního interiéru. Všechny varianty mají maximální výšku 1,9 metru pro možnost parkování v podzemních garážích. 

Krátká verze má na délku 4,6 metru a je perfektní do města, kde je prostor omezený. Střední varianta je dlouhá 4,95 metru a Dlouhá varianta pak 5,3 metru. 

 

Výška vozu 1,9 m se nevztahuje na vozy s užitečným zatížením 1 400 kg.

BEZPEČNOST.

BEZPEČÍ A AIRBAGY

Zafira-e Life bere bezpečnost všech svých pasažérů vážně a proto nabízí přední, boční a okenní1 airbagy.

 

1Okenní airbagy pro druhou a třetí řadu sedadel jsem na přání. optional.

 
XENONOVÉ SVĚTLOMETY

Xenonové světlomety1 v kombinaci s LED denním svícením1 dodávají vozu na atraktivitě exteriéru a poskytují lepší viditelnost i za horších podmínek.  

 

1Na přání.

 
ISOFIX

Všechna sedadla ve druhé a třetí řadě jsou ve voze Zafira-e Life vybavena úchyty ISOFIX1, které umožňují přepravu až 6 dětských sedaček snadno a bezpečně.

 

1Na přání. Nelze pro některé konfigurace sedadel.

 
ZADNÍ KAMERA

Multifunkční přední a zadní kamera1 poskytuje údaje pro bezpečnostní systémy: Rozpoznávání dopravních značek1, Systém hlídaní únavy1 a Zadní kameře 180°1.

 

1Na přání.

 
BEZPEČNOSTNÍ SYSTÉMY
Automatický tempomat1 udržuje vzdálenost od vozidel před vámi a automaticky upravuje rychlost dle situace před vámi. 

Hlídání slepého úhlu1 používá senzory a ve zpětném zrcátku indikuje přítomnost jiného vozu. Předchází tak nehodám. Systém upozornění na čelní srážku1 monitoruje situaci před vozem a upozorní řidiče na možné kolize s chodci nebo jinými vozidly. Automatické nouzové brzdění1 se v případě potřeby aktivuje a nezávisle na činnosti řidiče vozidlo zabrzdí.

 

1Na přání.

SADA SYSTÉMŮ PRO ŘIDIČE
Upozornění na opuštění pruhu1 dokáže rozpoznat, pokud se vozidlo pohybuje směrem ven z jízdního pruhu bez znamení blinkru. Systém řidiče upozorní vizuálně i zvukově 

Systém Hlídání únavy řidiče1 analyzuje chování vozu a pohyby volantu a navrhuje přestávku případě detekce neplynulé jízdy. Adaptace rychlosti jízdy1 pak ve spolupráci se systém Rozpoznávání dopravních značek analyzuje aktuální rychlostní limity. pouhým stiskem tlačítka pak nenastavíte tempomat na daný nový limit.

 

1Na přání.

HEAD-UP DISPLEJ

Unikátní prvek v tomto segmentu vozidel. Head-Up displej1 zobrazuje nejdůležitější informace v zorném poli řidiče.

 

1Na přání.

 
CHYTRÉ SVĚTLOMETY

Automatické světlomety1 samy přepínají mezi potkávacími a dálkovými světly dle okolního prostředí a provozu na silnici. 

 

1Na přání.

 

VIP SALONEK NA KOLECH.

PANORAMATICKÁ STŘECHA

Skvělá Panoramatická střecha1 umožňuje přísun světla to vozidla a utváří tak příjemnou atmosféru v kokpitu. Když se den změní v noc, můžete sledovat hvězdnou oblohu nad vámi. Střecha obsahuje také zatahovací roletu pro případ potřeby.

 

1Na přání.

 
PRÉMIOVÉ POHODLÍ
Pozvedněte úroveň pohodlí o něco výše díky předním sedadlům s masážní funkcí1 - vytvořte si prostředí pro relaxaci. 

Nezávisle na počasí venku si užijete pohodlí ve voze Zafira Life díky vyhřívaným předním sedadlům1.

 

1Na přání pouze pro kožená sedadla.

AUTOMATICKÁ KLIMATIZACE

Díky dvouzónové automatické klimatizaci1 si mohou cestující vpředu a vzadu zvolit odlišné nastavení - už žádné hádky o tom, jestli je ve voze teplo nebo zima.

 

1Na přání.

 

KONEKTIVITA.

INFOZÁBAVA
Najděte tu nejrychlejší trasu díky 7“ dotykovému displeji1 a systému Multimedia Navi1 se službami Live Navigation2. Ke své hudbě a multimediálnímu obsahu se snadno dostanete díky Android Auto™1,3 a Apple CarPlay™1,3.
 

1Na přání.

2Kompatibilita a vybrané funkce se mohou lišit v závislosti na vašem zařízení a verzi operačního systému. Apple CarPlay™ je registrovaná ochranná známka společnosti Apple Inc. Android Auto je registrovaná ochranná známka společnosti Google Inc.

SLUŽBY OPELCONNECT1
Stále ve spojení a v bezpečí na cestách díky celé řadě chytrých služeb1 - i pro elektromobily. 
  • Pro váš klid: Nouzové volání, volání v případě poruchy a pravidelné informace o stavu vozidla jsou zde pro váš klid.
  • Pohodlí:  Dálkové ovládání zamykání vozu nebo klaksonu, možnosti platby za dobíjení a parkování nebo automatické platby za mýtné na dálnicích.
  • Chytrá jízda: užijte si pohodlnou jízdu díky službě Live Navigation a možnosti organizace trasy. 

 

Služby Opel Connect Opel Connect se mohou lišit dle modelu vozu nebo země určení. Služby mohou být za poplatek a vyžadují ke své funkčnosti pokrytí mobilním signálem.

JÍZDNÍ DYNAMIKA.

ŘÍZENÍ
Nenechte se zmást - řízení vozu Zafira-e Life je agilní a dynamické. Přináší tak plynulou jízdu a skvělý zážitek, který od vozu Opel čekáte. 
INTELLIGRIP

Systém IntelliGrip1 vozu Zafira-e Life poskytuje extra přilnavost kol. Složitější povrchy jako bahno, písek nebo sníh zvládnete s lehkostí.

 

1Na přání.

 

PŘÍSLUŠENSTVÍ OPEL+.

Na míru vašim potřebám.

Díky originálnímu příslušenství Opel+ získáte maximum ze svého vozu. Testováno a vytvořeno na míru.

 

Fotografie se mohou od reálného produktu lišit.