- 30 % na akumulátory

AKUMULÁTORY NYNÍ - 30% 

NASTARTUJTE VŽDY S JISTOTOU!

Vše začíná baterií! Ta zajišťuje start motoru a dodávku energie dalším zařízením, která ji potřebují ke svému provozu.

Mrazivé počasí a nízké teploty, stejně jako delší doba, kdy se vůz nepoužívá, baterii poškozují a snižují její životnost. Pro větší pocit jistoty si ji můžete nechat prověřit pomocí speciálního testeru v autorizovaném servisu OPEL. Chcete-li být na zimní sezónu plně připraveni, doporučujeme absolvovat sezónní prohlídku za akčních 399 Kč. Stav baterie je jedním z dvaceti kontrolních bodů této prohlídky.

Pokud se ukáže, že akumulátor ve vašem voze není v dobré kondici, doporučujeme jej preventivně vyměnit za nový,  aby se vám nestalo, že vůz nepůjde nastartovat. Kvalitní baterie je důležitá zejména ve vozech se systémem Stop&Start, kde použití nevhodné baterie může způsobit její rychlé zničení. Originální baterie OPEL jsou vyvinuté přímo pro váš vůz a nyní si je můžete pořídit s 30% slevou.  

Potřebujete servisní prohlídku?

 

Každý zákazník s vozidlem po záruce, který si nechá v říjnu při pravidelné servisní prohlídce provést kompletní výměnu oleje, získá možnost zakoupit si prodlouženou asistenci na 12 měsíců pouze za 150 Kč! 

*Akce na akumulátory platí u participujících autorizovaných prodejců OPEL od 1. 10. do 31. 12. 2021 nebo do vyprodání zásob.

 

*Akce na prodlouženou asistenci  platí u participujících autorizovaných prodejců OPEL  od 1. 10. do 31. 10. 2021.