Opel - Udržitelná mobilita
Objevte Opel - HMI a Infozábava

HMI a Infozábava

Displej a nejdůležitější funkce vašeho chytrého telefonu na dotykovém displeji vašeho vozu.

Vůz propojený s telefonem
Opel – Vášeň pro inovace

Inovace

Objevte mnoho způsobů, jak využít naši vášeň pro inovace.

Vstupte do světa nových možností.
Objevte Opel – Design

Design

Když se snoubí forma a funkce, vítězem je každý. Podívejte se na důkazy.

Objevte nový designový styl Opel.
Strategie recyklace Opel

Recyklace

Strtegie pro recyklaci vozidel Opel je jedním z klíčových faktorů našich produktů.

Recyklace pro naše životní prostředí

MAXIMÁLNÍ ZÁŽITEK, MINIMÁLNÍ EMISE.

Chcete řídit ekologický automobil, který vám však nijak neomezí váš zážitek z řízení? Každý den pracujeme, abychom snížili dopad našich vozidel na životní prostředí na minimum při zachování jejich výkonu a pohodlí. Nepracujeme jen na zlepšování parametrů konvenčního pohonu, snažíme se tak v oblasti nových čistých typů pohonu, mezi které patří elektrická energie nebo hybridní koncepty.


Enlarge

Konvenční systémy pohonu

Snažíme se snížit emise CO2 a spotřebu paliv při zachování výkonu motoru. Za touto snahou je skryta technologie Opel ecoFLEX. Ta se skládá z mnoha úprav, kterých výsledkem je vyšší efektivita motoru a snížení jeho emisí. Zařadit sem můžeme například technologii BlueInjection nebo technologii LNT pro naftové motory.

 

Majitelé osobních vozů vítají možnost vlastnit ekonomický a ekologický vůz a proto Opel neustále rozšiřuje paletu vozů s označením ecoFLEX.

Enlarge

Alternativní typy pohonu

Nezaměřujeme se jen na konvenční typy pohonu, ale pracujeme také na nové řadě čistých pohonů pro naše automobily. ecoFLEX modely s pohonem na LPG a CNG nabízí ekologické a úsporné řešení.


Milníky udržitelné mobility Opel a ekologická řešení

Milníky

Vždy jsme byli na čele pelotonu těh, kteří hledali zelená řešení. Vodou ředitelné laky karoserie, katalyzátory v základní výbavě, palivové články a mnho dalších. Objevte více o inovativních řešeních Opel.