Skip To Content
Přehled

Nový Opel Grandland GSe

Přivítejte výkon, který je ztělesněním slova Grand v názvu Grand Sport electric (GSe). Opel Grandland GSe je na špičce skupiny vozidel SUV v oblasti sportovního naladění, agility, luxusního designu a nízkých emisí. Je to zcela nepřehlédnutelný zástupce modelů Opel, který ztělesňuje německou energii v pohybu. Posuňte vaše cestování o úroveň výše!


300  koní
Pohon všech kol
1,3 l/100km
Kombinovaná spotřeba paliva dle WLTP
6.1 s
Zrychlení 0 -100 km/h

Osobní výkon

Sestavte si Opel Grandland GSe podle svých představ a přineste hybridní výkon k životu.Podívejte se dovnitřHlavní prvky

300 koní hybridního výkonu

Nový Opel Grandland GSe je nejčistším vyjádřením vášně značky Opel k výkonu. Fenomenálních 221 kW (300 koní) pro Plug-In hybridní pohon (4x4) přináší zrychlení, točivý moment a neporovnatelný zážitek z jízdy. Připravte se na husí kůži.
Výkon

Posuňte se na nový „level“ 

Nový Opel Grandland GSe je vybaven nejmodernějšími prvky Opel. Sportovní tuning a výkon jdou ruku v ruce s nutností přesného řízení a skvělého podvozku se selektivním frekvenčním tlumením díky speciálním tlumičům (FSD) a novým vinutým pružinám. V zatáčkách si tak můžete být zcela jistí. Zcela nový „level“ jízdy s vozem SUV.

Technologie

Výkon na první místě
Nový Opel Grandland GSe přináší nepřeberné množství technologií pro výjimečný zážitek z jízdy.

Design

Sportovní styl
Každý aspekt vozu Opel Grandland GSe uvnitř i zvenčí byl vylepšen. Mezi hlavními můžeme vypíchnout 19˝ broušené ráfky z lehkých slitin, vnější zrcátka a střechu v barvě Karbon Black, logo GSe na handsfree víku zavazadlového prostoru nebo kokpit s digitálním detoxem a velkými displeji. Užijte si každou cestu!

Příslušenství Opel