Opel, Insignia GSI, Design, Exterior, Front View

NOVÁ INSIGNIA GSI.

OPRAVDU RYCHLÁ.

Spotřeba paliva: město 11.5–8.9 l/100 km, mimo město 7.1–6.1 l/100 km, kombinovaná 8.7–7.3 l/100 km. Emise CO2 kombinovaně 199-192 g/km.

Předchozí
 • Opel, Insignia GSI, Grand Sport, Design, Exterior, Side View

  ELEGANTNÍ ATLET.

  Insignia GSi Grand Sport v sobě snoubí eleganci vozidel kupé a výrazné linie sportovních vozů. 20’’ dvoubarevné ráfky z lehkých slitin1, chromované lemování nádechů vzduchu a zadní spojler zvýrazňují její sportovní charakter.

  1Na přání

 • Opel, Insignia GSI, Sports Tourer, Design, Exterior, Side View

  STEJNÝ SPORTOVNÍ PŘÍSTUP - VÍCE PROSTORU.

  Insignia GSi Sports Tourer kombinuje atletický design a seriózní praktičnost. Prostor pro 5 cestujících a až 1 655 litrů nákladu - Sports Tourer tak zvládne všechny úkoly.

Další
Předchozí
 • GRAND SPORT

 • SPORTS TOURER

Další
Opel, Insignia GSI, Design, Interior, Ergonomic Seats

ERGONOMICKY PERFEKTNÍ.

Kokpit vozu se soustředí na řidiče a nabízí typický "GSi" pocit díky volantu s plochou spodní hranou, ergonomickým sportovním sedadlům1 a hliníkovým pedálům.

Opel, Insignia GSI, Driving-Performance, Front View

SOFISTIKOVANÝ VÝKON.

Inovativní pohon všech kol 4x4, turbodmychadlo a nová, sportovně laděná 8tupňová automatická převodovka poskytují skvělé pohodlí a zážitky za volantem.

Opel, Insignia GSI, Newsletter, GSi Badge

NEZMEŠKEJTE NOVINKY.

Zapište se do odběru novinky v našem Newsletter a neunikne vám žádná novinka Insignie GSi.

Close

Pohodlná cesta a bezpečnost – i při extrémních podmínkách.

 • Pohon všech kol 4x4 a Aktivní řízení točivého momentu: Prvotřídní trakce za všech podmínek. Systém zajistí trakci tam, kde ostatní selhávají.

 • Sportovní podvozek FlexRide s nastavením pro slavný Nürnburgring: Nastavení tlumičů se změní behěm zlomku vteřiny stejně jako odezva řízení a plynového pedálu po zvolení jízdního režimu ("Standard", "Tour" a "Sport").

 • Brzdy BREMBO: Výkonný brzdový systém s lakovanými třmeny pro náhle brzdění

 

 • Sportovní pneumatiky Michelin: Pro ještě větší zážitek z řízení.
Close

Výkon a pohodlí na dlouhých cestách: prémiová sportovní sedadla s certifikací AGR1 poskytují ideální podporu zad a nalezení nejlepší pozice pro sezení, ale také perfektní držení těla v zatáčkách.

1Sedadla Opel AGR na přání jsou certifikována Kampaní pro zdravá záda (AGR), centrem pro excelentní ergonomii. Certifikace je puncem kvality sedadel a je udělována specialisty v různých oborech medicíny.