Služby Opel pro elektromobily

JEDNODUŠE ELEKTRICKÉ: E-MOBILITA SNADNO.

Možná si myslíte, že přechod na elektrické auto je komplikovaný a matoucí. Nemusí tomu tak být. Zjednodušili jsme ovládání a dobíjení vozu natolik, že je jednoduché jako nabíjení mobilního telefonu. Služby Opel pro elektrické vozy* vám pomohou začít.

 

* Všechny služby budou spuštěny na podzim 2019.

SLUŽBY OPEL PRO ELETROMOBILY.

DOBÍJENÍ.

Ať se chystáte dobíjet vás elektromobil na cestě nebo doma, všestranné dobíjecí možnosti Opel vám zajistí flexibilitu. Pro každodenní jízdy nebo dlouhé cesty.
PRIVÁTNÍ DOBÍJENÍ.
Nabízíme širokou paletu možností pro dobíjení doma a v práci.
 
VÍCE INFORMACÍ

SLUŽBY MOBILITY.

Služby mobility Opel zaručují, že budete stále v pohybu. Pomáhají vám naplánovat cestu dopředu a spolupracují na cestách.
TRIP PLANNER*
Goodbye range anxiety. Hello Trip Planner, the web-based, mobile service that makes e-journeys easy.
 
VÍCE INFORMACÍ

DOBÍJENÍ

Využijte svůj elektromobil na maximum při jízdě a také, když jste doma. Školení E-mobility vám ukáže jízdní tipy pro zvýšení dojezdové vzdálenosti. Dálkové ovládání vozu pak umožňuje kontrolovat stav dobíjení baterie nebo změnu teploty v interiéru. Vše přes chytrý telefon.
ŠKOLENÍ E-MOBILITY.
Jak maximalizovat dojezd vozu a ušetřit peníze vám ukáže školení e-Mobility. Můžete si také porovnat svoje výsledky a hodnoty s ostatními.
 
VÍCE INFORMACÍ
DÁLKOVÉ FUNKCE.
Chcete změnit dobíjecí schéma pro vaši baterii, předehřát vozidlo nebo jej v létě vychladit? Stačí mít chytrý telefon.
 
VÍCE INFORMACÍ

PROHLÍDKY A ZÁRUKA.

Opel FlexCare je program, který vám přinese klid. Nabízíme balíčky, které zahrnují Asistenční služby, Prodlouženou záruku a Servisní služby. Všechny na míru vašim potřebám a specifikům vašeho elektromobilu.
SERVISNÍ SMLOUVY PRO ELEKTROMOBILY.
Máme dobré zprávy: elektromobily mají méně pohyblivých součástek oproti spalovacím motorům a to znamená nižší náklady na údržbu. Servisní smlouvy Opel FlexCare poskytují specifické služby pro elektromobily za výhodné ceny.
 
ZÁRUKA NA BATERII.
Všechny naše elektromobily mají záruku na baterii 8 let nebo 160 000 km - po této době bude její kapacita minimálně 70% původní hodnoty. Poskytujeme také Certifikát kapacity baterie, abyste mohli svůj vůz snadněji prodat.
 

ZÁKAZNICKÁ PODPORA.

Call centrum Opel a asistenční služby poskytují majitelům elektromobilů Opel stejné služby a přinášejí klid. Ať se vydáte v Evropě kamkoli, víte, že jsme zde pro vás.
CALL CENTRUM PRO ELEKTROMOBILY.
Naše call centra jsou specializovaná na elektromobily na baterie (BEV) a plug-in hybridy (PHEV). Vyškolený personál poskytuje technickou podporu a rady ohledně dobíjecích míst, údržby nebo oprav.
 
ASISTENČNÍ SLUŽBY 24/7.
Asistenční služby s nepřetržitým provozem jsou dostupné ve všech evropských zemích (seznam participujících zemí najdete zde). Součástí služby je i seznam prodejců skupiny PSA, kteří jsou vybaveni dobíjecí stanicí a v případě poruchy možností odtahu.